Ansatte

Bikuben

Henriette Iversen Huer

Stilling: Pedagogisk leder
950 75 771
henriette@barnashus.com

Marianne Falseth

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Wirada Binram

Stilling: Barnehagemedarbeider
wirada_b@hotmail.com

Ekorn

Anna Olea Landmark

Stilling: Assistent

Mailene Strand

Stilling: Pedagogisk leder
mailene@barnashus.com

Anita Martinsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Camilla Kalvang Landsend

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Truls Gjerde

Stilling: Pedagogisk medarbeider
gjerde83@hotmail.com

Hakkespett

Camilla Kalvang Landsend

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Cinzia Verzeletti

Stilling: Pedagogisk leder
471 57 616
cinzia@barnashus.com

Pedagogisk leder

Renate Elida Godø

Stilling: Pedagogisk leder
renate@barnashus.com

Truls Gjerde

Stilling: Pedagogisk medarbeider
gjerde83@hotmail.com

Gert Johansen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Maurtua

Ida Jakobowska

Stilling: Pedagogisk leder
ida@barnashus.com

Line Jonassen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Marta Sopata Thorstensen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Andre ansatte

Daniela Maass

Stilling: Daglig leder
458 82 537
kontor@barnashus.com